Půjčovna koloběžek Dolánky

V Dolánkách u Turnova naleznete louku ve vlastnictví Půjčovny lodí Klokočí (tel.: 601 540 540, www.klokoci.cz), kde pohodlně a ZDARMA zaparkujete. (Pozor drahé placené parkoviště v Dolánkách provozuje jiný podnikatelský subjekt!) Doporučujeme parkovat na pozemku Půjčovny lodí Klokočí – k parkovišti vede navigace. Za ušetřené parkovné si můžete v půjčovně Klokočí vypůjčit kvalitní koloběžku, kánoi nebo raft. Nebo se jen poradit kam na cyklo či pěší výlet, kde se dobře najíst či ubytovat.

Půjčovna koloběžek Dolánky - rezervace koloběžek: 601 540 540

Půjčovna koloběžek Dolánky – rezervace koloběžek: 601 540 540

Půjčovna koloběžek Dolánky – Farma Klokočí je také jedním ze sběrných míst lodí při plavbě po Jizeře. V Dolánkách jsme pro Vás vybudovali výstupní molo, které je na bezpečném místě a v dostatečné vzdálenosti od doláneckých jezů. Vaši plavbu po Jizeře tak můžete zakončit bezestrachu, komfotně a vystoupit jen pár kroků od vašeho zaparkovaného auta nebo připravených koloběžek.

Výstupní molo na Jizeře v Dolánkách - Půjčovna lodí a koloběžek Klokočí

Výstupní molo na Jizeře v Dolánkách – Půjčovna lodí a koloběžek Klokočí

Půjčovna koloběžek Dolánky

Půjčovna koloběžek Dolánky u Turnova – Český ráj

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>