Koloběžka KickBike CruiseMax

KickBike CruiseMax

Představujeme Vám koloběžku KickBike CruiseMax, kterou si můžete půjčit v naší půjčovně koloběžek Klokočí v Českém ráji. Koloběžku můžete u nás také zakoupit.

Designová koloběžka Cruise Max finského výrobce Kickbike se může pochlubit kvalitním duralovým rámem, který se neprohýbá a neubírá tak jezdci sílu při odrazu. Pohodlná retro řídítka umožňují vzpřímenou jízdu, sportovní jedinci je samozřejmě mohou vyměnit za řídítka rovná. Široké pláště kol zajišťují větší bezpečí při sjezdech, hladký vzorek nezdržuje při jízdě na asfaltu. 26“ přední ráfek společně s vysokou pneumatikou dělají z koloběžky rychlý stroj velikosti 28“. Tuto koloběžku si oblíbí především sportovní ženy, pro pocit bezpečí při rychlé jízdě z kopce. Koloběžka KickBike Cruise Max může být také zajímavým luxusním dárkem. V ceně zadní a přední blatník + pumpička. Cena koloběžky 11500 Kč včetně DPH.

KickBike Cruise Max

koloběžka KickBike Cruise Max v Půjčovně Klokočí u Jizery v Českém ráji

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>